fbpx
Themistokli Germenji, 2/173, Tiranë

Icon Dhoma luksoze Porosisni mëngjesin tuaj Dhoma Icon Shumë të shijshme Shijoni ushqimet tona Kontakto Icon Oferta speciale për ju Shërbim special në dhomë Dhoma
Elysée

Mirësevini

Ne ofrojmë një shumllojshmëri pjatash dhe ambienti ynë ofron nga çdo kënd pamje mahnitëse dhe atmosferë relaksuese. Mëngjesi shërbehet çdo ditë në barin e hotelit nga ora 7 deri në 11 dhe është falas për klientët . Minibari në dhomë ofrohet falas.

Oferta Speciale
Hoteli rezervonë bar brënda dhe jashtë. Interneti eshtë falas në të gjithë ambientin. Stafi komunikon në disa gjuhë të ndryshme . Shërbim hekurosje në dhomë , parkim falas për klientët.
Rehati dhe Komoditet

Dhoma të Rehatshme

Bar vere dhe aperitiv
E rrahur nga drita e diellit , kjo hapsirë elegante eshtë një vitrinë e përbërësve të shërbyer në mënyrë autentike nga rajoni i Italisë. Ne shoqërin e këtyre përbërësve Italian dhe në lulishten tonë mundë të dëgjoni live muzikën e luajtur në pjano. Bari është i hapur çdo ditë për të shijuar mbazditet , koktejlet para darkës ose momentet e qeta me një kafe.
Komode dhe Ekonomike

Dhoma

Bar Vere

Aperitiv

Dev by Aplikacione.com  © 2020 All rights reserved. 

Scroll to top